Stránka 1 z 1

obojstranne zdielanie ...

Napsal: 28 kvě 2011, 22:27
od VeeN
mozno blba otazka, ale skusim ....
na druhom primaci (optibox) je vyzdielana karta CSLink, AzBox funguje ako client a vsetko slape ako ma,
ale na AzBoxe mam dekodovane ORF programy, a tie by som chcel naopak vyzdielat pre ten optibox, je to mozne nastavit ?

Re: obojstranne zdielanie ...

Napsal: 28 kvě 2011, 22:49
od brano2405
Možno že som blbi,ale čo to znamena vyzdielana karta?

Re: obojstranne zdielanie ...

Napsal: 28 kvě 2011, 22:55
od VeeN
brano2405 píše:Možno že som blbi,ale čo to znamena vyzdielana karta?
na domacej sieti su dva primace, v jednom [optibox] je zasunuta karta [server] a druhy primac klient [azbox] cita po sieti tuto kartu.
to je zdielanie karty na domacej sieti ... dufam ze to chapem spravne ...

ja chcem do domacej siete pustit dekodovane ORF prave do toho optiboxu ....

Re: obojstranne zdielanie ...

Napsal: 29 kvě 2011, 00:37
od Beam
na ORF mas kartu? Pokud ne, tak bych spis hledal na optibox emu ktery umi "otevrit" ORF, protoze o odkodovani se stara az klientska cast, at uz mgcamd nebo MutliCAS.

Re: obojstranne zdielanie ...

Napsal: 30 kvě 2011, 20:24
od VeeN
Beam píše:na ORF mas kartu? Pokud ne, tak bych spis hledal na optibox emu ktery umi "otevrit" ORF, protoze o odkodovani se stara az klientska cast, at uz mgcamd nebo MutliCAS.
vdaka