Kde flashnot box
Napsal: 31 kvě 2011, 21:40
Zdravim. Kdyz jsem nahraval enigmu tak mi vypadli pojistky a ted mi to porad bootuje. nic se s tim neda delat. Poradi mi nekdo, jestli v Bratislave mi to nejaky servis flashne spatky? dekuju
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=7762