způsob upgrade/downgrade
Napsal: 13 črc 2011, 16:43
Jenom tak na okraj: když děláte kompletní up(down)grade FW (t. j . tovární > FAA > setting), vyjímáte kartu (případně CAM), nebo ji během instalace a restartu necháváte v boxu?
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=8029