Stránka 1 z 1

způsob upgrade/downgrade

Napsal: 13 črc 2011, 16:43
od adnedz
Jenom tak na okraj: když děláte kompletní up(down)grade FW (t. j . tovární > FAA > setting), vyjímáte kartu (případně CAM), nebo ji během instalace a restartu necháváte v boxu?

Re: způsob upgrade/downgrade

Napsal: 13 črc 2011, 18:01
od paleaaro
nechavam

Re: způsob upgrade/downgrade

Napsal: 13 črc 2011, 19:56
od Fishburn
od koupe sat jsem ji nevytah ...roky sice ne u azboxu tam jsem ji nevythl asi rok... :106: