nova DOM-ide flash
Napsal: 14 črc 2011, 13:25
Prosim ako naformatujem novu DOM flash do az elite stara je nefunkcna az uz nema zaruku
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=8035