Stránka 1 z 1

nova DOM-ide flash

Napsal: 14 črc 2011, 13:25
od cimboloBB
Prosim ako naformatujem novu DOM flash do az elite stara je nefunkcna az uz nema zaruku

Re: nova DOM-ide flash

Napsal: 14 črc 2011, 23:02
od cicolably
strčíš USB klúč z firmwarom v tvare patch.bin do USB a zapneš prístroj,tam maš na výber čo chceš robiť ,štvrtá položka je formating

Re: nova DOM-ide flash

Napsal: 17 črc 2011, 08:54
od zbyneksk
Pokud budes kupovat novou DOM, klidne kup vetsi kapacitu a rozdel dle: viewtopic.php?f=149&t=4939
nebo viewtopic.php?f=149&t=5097