Stránka 1 z 1

Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 17 srp 2011, 17:51
od riman22
mám starú bielu kartu Skylink D03 HD. Objednal som si Multi bylik programov a stále mi píše zakódované. Skúšal som použiť hadam všetky Pluginy od Dempsyho ale ani jedným sa mi to nedarý spojazdniť prosím o radu ked by mohol byť problém. Používam firmware 0.9.5306, Multicas v. 1.62 s povolenými zápismi. Prímač mám AzBox Premium HD. Dík za každú radu lebo ten balík už mám predplatený týždeň a zatiaľ ani jeden z tých programov som nepozeral.

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 17 srp 2011, 21:38
od VTronik
Použij zálohu pro kartu 0D03 a v OpenXCAS to nastav takto:
mgcamd
newcs
#Multicas

to znamená nech funkční newcs+mgcamd se zapnutými zápisy. To chodí jak po másle... Pokud ti to nepůjde během nkolika minut od reautorizace karty na webu Skylinku, máš chybu někde v konfiguraci newcs nebo mgcamd.

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 17 srp 2011, 21:53
od riman22
ale ktoré pluginy sú to je ich tam veľa a neviem sa z toho vyso,áriť ktoré do boxu nahrať

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 17 srp 2011, 21:54
od riman22
vieš mi dať link z kade to stiahnem?

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 17 srp 2011, 22:20
od VTronik
Co třeba kouknout lépe na toto fórum:
http://www.forum.satdigitalne.cz/viewto ... 159&t=4031

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 18 srp 2011, 00:06
od riman22
tie pluginy som použil a nejde to, všetky programy idú okrem tých multi balika, dokonca som preinštaloval firmware a nejde to môže byť chybná karta?

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 18 srp 2011, 00:20
od dempsey
Môže, ale skôr Ti na ňu neprešiel OP kľúč na prémiové kanály. Teoreticky by mohol pomôcť refreš karty po prihlásení sa na užívateľský účet Skylinku, alebo telefonát

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 18 srp 2011, 07:24
od Yano
Aj ja som mal podobny problem, ked zmenili ten OP kluc, tak sa u mna Multicas nechytal.
Pomohlo az ked som povolil zapisy v newcs.
BTW ak mas niekoho znameho, strc kartu unho a ked to nabehne mas po problemoch.

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 18 srp 2011, 10:39
od riman22
cez uživateľský účet skylinku som skúšal odoslať zapisy na kartu a skúšal som resetnúť PIN karty aj ked neviem na čo to je. Ale nepomohlo to .

Re: Skylink Multi balík programov nejde

Napsal: 18 srp 2011, 10:43
od riman22
Vie my ešte niekto po lopate vysvetliť čo je ten OP kľúč ? lebo sa tu riešia rôzne veci a my začiatočníci niekedy ani nevieme čo vlastne robíme. Pomohla by tu sekcia kde by niekto vysvetlil zakladné pojmy čo sa týka pluginov, kariet a pod..