Stránka 1 z 1

az box hd elitte

Napsal: 23 zář 2011, 20:04
od cembrli
prosím o radu,mám v satelitnom prijímači nainštalovanú
verziu firmwaru 0.9.4991,
mgcamd v1.32
newcs,v1.6
Multicas v1.60D-D07
CheopsCAS v0.99
aktivované mgcamd a newcs, prepínanie tv kanálov je pomalé,vypisuje " zakódované" až potom nabehne televízny program,poraďte mi prosím ako zrýchliť prepínanie alebo akú verziu SW nainštalovať.Ďakujem.

Re: az box hd elitte

Napsal: 23 zář 2011, 20:34
od frcko73
v prepinani kanalov ti pomoze ti asi len E2.... :D

Re: az box hd elitte

Napsal: 02 říj 2011, 10:57
od cembrli
som začiatočník ale čo to je E2

Re: az box hd elitte

Napsal: 02 říj 2011, 11:30
od frcko73

Re: az box hd elitte

Napsal: 02 říj 2011, 13:02
od Yano
Mozes este dat sancu aj originalnemu FW.
Chcelo by to vediet aku mas kartu a co mas v tychto suboroch:
/PLUGINS/OpenXCAS/newcs/newcs.xml
/PLUGINS/OpenXCAS/mgcamd/ignore.list
/PLUGINS/OpenXCAS/mgcamd/mgcfg
/PLUGINS/OpenXCAS/mgcamd/priority.list

Re: az box hd elitte

Napsal: 05 říj 2011, 17:52
od cembrli
ja som amatér na inštaláciu E2,potreboval by som presný návod aj videami na inštaláciu,čo vlastne k tomu potrebujeme,_?

Re: az box hd elitte

Napsal: 05 říj 2011, 18:43
od frcko73
pozri sekciu Rady a navody