výměna větráčku
Napsal: 30 říj 2011, 10:54
Zdravím,měnil jsem větráček u mého boxu(Premium+) ,ale zapomněl jsem jak tam ten původní byl.Nevíte náhodou kam má foukat?
Díky za radu.
Díky za radu.
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=8620
Tak jsem to trefil,díky za rychlou reakci!vikino píše:Fukat smerom von... :-)