Stránka 1 z 1

výměna větráčku

Napsal: 30 říj 2011, 10:54
od johnyhol
Zdravím,měnil jsem větráček u mého boxu(Premium+) ,ale zapomněl jsem jak tam ten původní byl.Nevíte náhodou kam má foukat?

Díky za radu.

Re: výměna větráčku

Napsal: 30 říj 2011, 10:57
od vikino
Fukat smerom von... :-)

Re: výměna větráčku

Napsal: 30 říj 2011, 11:01
od johnyhol
vikino píše:Fukat smerom von... :-)
Tak jsem to trefil,díky za rychlou reakci!