Alfanum.Displej
Napsal: 26 lis 2011, 12:01
cafte da sa hosi tie zatvorky [ markiza ] dat prec,ze by ostalo iba markiza?bez zatworiek,dik
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=8833