Stránka 1 z 1

Alfanum.Displej

Napsal: 26 lis 2011, 12:01
od JohnCenaWWE
cafte da sa hosi tie zatvorky [ markiza ] dat prec,ze by ostalo iba markiza?bez zatworiek,dik

Re: Alfanum.Displej

Napsal: 27 lis 2011, 09:12
od solar98
Firmware 0.9.4890 KGD zatvorky na displeji nema. Mimochodom sa k nemu vzdy vraciam po skusani novych FW, ktore okrem youtube neprinasaju nic pozitivneho skor naopak. Tvorcovia by sa mali odrazit od tohoto FW a konecne uz stvorit 1.0.0.

Re: Alfanum.Displej

Napsal: 03 pro 2011, 12:13
od JohnCenaWWE
tak uz mam RTi Core v1.4 Enigma 2 a tam su tote zatworky nie, :106: