Problém se sdílením adresáře
Napsal: 21 pro 2011, 11:39
Mám problém se sdílením adresáře na PC s AZBOXEM...forum jsem si přečetl ale někde mi asi něco uniká.
Doma mám dvě PC - na sdílený adresář jednoho se z AZBOXU v pohodě dostanu...zatímco když se proklikám na druhý tak se do sdíleného adresáře dostanu taky, ale až po vyplnění dialogového okna, kde zadám login nějakého lokálního uživatele. Nevím co mám nastaveno jinak než v prvním případě, kde tento login pokaždé zadávat nemusím. Napadá mě jenom rozdíl že zatímco první PC je ve skupině Doma, tak při nastavování druhého mi píše, že je PC členem domény a skupinu Doma na něm nevytvořím. Pokud je to ten problém, tak nevím jak ho vyřešit
Doma mám dvě PC - na sdílený adresář jednoho se z AZBOXU v pohodě dostanu...zatímco když se proklikám na druhý tak se do sdíleného adresáře dostanu taky, ale až po vyplnění dialogového okna, kde zadám login nějakého lokálního uživatele. Nevím co mám nastaveno jinak než v prvním případě, kde tento login pokaždé zadávat nemusím. Napadá mě jenom rozdíl že zatímco první PC je ve skupině Doma, tak při nastavování druhého mi píše, že je PC členem domény a skupinu Doma na něm nevytvořím. Pokud je to ten problém, tak nevím jak ho vyřešit