Stránka 1 z 1

mkv subor a Zvukova stopa 2

Napsal: 25 pro 2011, 12:05
od r_e_n_e
Mam mkv subor s titulkami a dvoma zvukovymi stopami.
Titulky viem prepinat bez problemov, ale len co prepnem Zvuk1 na Zvuk2, tak sa Azbox zasekne.
Viem sa dostat do menu aj urobit reboot. Zial ani pri nastaveni v menu, ktora ma byt zvukova stopa primarna, na to nereaguje.

Skusal som obraz pauznut a skusit nastsavit zvukovu stopu, ale aj ked prepnem na Zvuk2, tak po opatovnou stlaceni LANG je stale aktivna Zvuk1.

mam poslednu veziu fw. 5309., ktoru som tam dal pred chvilou, lebo na verzii 4749 mi robilo to iste.
updatoval som to cez menu...

Re: mkv subor a Zvukova stopa 2

Napsal: 25 pro 2011, 15:18
od visper
Asi je to mkv nějak nestandartní, protože na mojich mkv to jde, třeba i 3 stopy.

Re: mkv subor a Zvukova stopa 2

Napsal: 25 pro 2011, 18:50
od VTronik
r_e_n_e píše:Mam mkv subor s titulkami a dvoma zvukovymi stopami.
Titulky viem prepinat bez problemov, ale len co prepnem Zvuk1 na Zvuk2, tak sa Azbox zasekne.
Viem sa dostat do menu aj urobit reboot. Zial ani pri nastaveni v menu, ktora ma byt zvukova stopa primarna, na to nereaguje.

Skusal som obraz pauznut a skusit nastsavit zvukovu stopu, ale aj ked prepnem na Zvuk2, tak po opatovnou stlaceni LANG je stale aktivna Zvuk1.

mam poslednu veziu fw. 5309., ktoru som tam dal pred chvilou, lebo na verzii 4749 mi robilo to iste.
updatoval som to cez menu...
Souhlas s visperem. Je ale pravda, že se to u některých mkv stalo i u mne. Řešení je udělat demux například pomocí tsmuxer a znovu muxnout pomocí mkvtoolnix. Tam lze i ty zvuky prohodit, takže naskočí první ten co chci :-).

Re: mkv subor a Zvukova stopa 2

Napsal: 25 pro 2011, 23:53
od r_e_n_e
uf...tak planetu zem 11 dielov sa mi prave nechce upravovat... :D

necham to asi tak...

vdaka za radu