multiCAS 171 a zápisy
Napsal: 20 úno 2012, 22:06
Prochází přes poslední multiCAS na kartu 0d96 zápisy? U elite i premia neprošel zápis, čekal jsem cca 24 hodin, karty vloženy do jiného přijímače (golden interstar) a zápisy do 5 minut OK.
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=9862
Mozno máš vypnuté zápisy. Od určitého Multicasu - myslým 160 už má multicas túto možnosť. Pozri súbor cadrkeydata.txt úplne na spodku je riadok EMM bloker = 0 resp. 1 Ak je 1 máš zaponutý bloker (vypnuté zápis)Jirka 76 píše:Prochází přes poslední multiCAS na kartu 0d96 zápisy? U elite i premia neprošel zápis, čekal jsem cca 24 hodin, karty vloženy do jiného přijímače (golden interstar) a zápisy do 5 minut OK.