obojstranne zdielanie ...

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Uživatelský avatar
VeeN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: 25 kvě 2010, 10:54

obojstranne zdielanie ...

Příspěvek od VeeN »

mozno blba otazka, ale skusim ....
na druhom primaci (optibox) je vyzdielana karta CSLink, AzBox funguje ako client a vsetko slape ako ma,
ale na AzBoxe mam dekodovane ORF programy, a tie by som chcel naopak vyzdielat pre ten optibox, je to mozne nastavit ?


brano2405
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 279
Registrován: 25 říj 2009, 21:12

Re: obojstranne zdielanie ...

Příspěvek od brano2405 »

Možno že som blbi,ale čo to znamena vyzdielana karta?


Azbox premium,RTi 1.7.0,USB OpenPli 2,1,CCcam 2.3.0,ariwa 200HD,ariwa 202E,HDBOX 9105plus Skylink ICE,SG2100 usals,LED Samsung ue40d6100
Uživatelský avatar
VeeN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: 25 kvě 2010, 10:54

Re: obojstranne zdielanie ...

Příspěvek od VeeN »

brano2405 píše:Možno že som blbi,ale čo to znamena vyzdielana karta?
na domacej sieti su dva primace, v jednom [optibox] je zasunuta karta [server] a druhy primac klient [azbox] cita po sieti tuto kartu.
to je zdielanie karty na domacej sieti ... dufam ze to chapem spravne ...

ja chcem do domacej siete pustit dekodovane ORF prave do toho optiboxu ....


Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: obojstranne zdielanie ...

Příspěvek od Beam »

na ORF mas kartu? Pokud ne, tak bych spis hledal na optibox emu ktery umi "otevrit" ORF, protoze o odkodovani se stara az klientska cast, at uz mgcamd nebo MutliCAS.


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
Uživatelský avatar
VeeN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 69
Registrován: 25 kvě 2010, 10:54

Re: obojstranne zdielanie ...

Příspěvek od VeeN »

Beam píše:na ORF mas kartu? Pokud ne, tak bych spis hledal na optibox emu ktery umi "otevrit" ORF, protoze o odkodovani se stara az klientska cast, at uz mgcamd nebo MutliCAS.
vdaka


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“