myš v prohlížeči

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 938
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

myš v prohlížeči

Příspěvek od BextrH »

Někde jsem četl, něco jako myš v prohlížeči. Znamená to že jde připojit k AZ BOXU myš co je na PC přez USB, nebo jde pouze nějak pohybovat kurzorem pomocí dálkového ovladače?


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
grantec
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 5634
Registrován: 14 led 2009, 21:26
Bydliště: Slovensko
Dostal poděkování: 2 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od grantec »

ide pripojit USB mouse.


Zapol som si surflock ! Max 1sz za 24 hod ! A0 00
Uživatelský avatar
Kessn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 07 pro 2009, 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od Kessn »

Zdravím jde teda připojit ta myš nebo ne? Jsem začátečník. Dík za odpovědi Lád'a.


Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od libco »

Slovenčina ti ako vidím robí problémy. Šoupni myš do USB portu na AZ a uvidíš.
Ja som to sice ešte nerobil, ale grantec to napísal jasne. :D


ICQ 563 123 279
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 938
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od BextrH »

Co takhle třeba bezdrátovou myš, ba dokonce klávesnici? Sice ten prohlížeč moc použitelný v realitě není, ale bylo by to zajímavé.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od libco »

Pokiaľ som dobre čítal fóra, tak bezdrát nejde. Ale môžem sa mýliť. :31:


ICQ 563 123 279
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od visper »

libco píše:Pokiaľ som dobre čítal fóra, tak bezdrát nejde. Ale môžem sa mýliť. :31:
Jde bez problémů bezdrát klavesnice i myš.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Uživatelský avatar
libco
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 370
Registrován: 08 črc 2009, 15:34

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od libco »

Včera som trochu hľadal tu na fore a nenašiel som k tomu nič. Hold, ešte sa musím veľa učiť. Dosť som toto forum zanedbal, lebo som mal box v skrini. Ovšem teraz má svoje miesto v synovej izbe a používa sa. :)


ICQ 563 123 279
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 938
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od BextrH »

Schválně by mě zajímalo, kolik věcí od PC by šlo použít k AZ. Skoušel jsem i PCMCIA kard od notebooku s síťovkou a druhou s USB, ale nic. Blotoh jen bliká, ale také nic. Někdo psal že funguje wifi USB klient na Elite. No třeba jednou půjde i webka. ;)


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
tuti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 27 dub 2009, 22:32

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od tuti »

BextrH píše:Schválně by mě zajímalo, kolik věcí od PC by šlo použít k AZ. Skoušel jsem i PCMCIA kard od notebooku s síťovkou a druhou s USB, ale nic. Blotoh jen bliká, ale také nic. Někdo psal že funguje wifi USB klient na Elite. No třeba jednou půjde i webka. ;)
Pokud je rozhrani standardizovano - napr. klavesnice a mysi (HID), WiFi - modem, tak by to mohlo slapat. U BT to rozhrani zatim myslim neni moc standardizovano a nejlepsi na zaver: PCMCIA chodit nemuze uz z principu. Format konektoru je sice stejny, ale elektricky rozhrani kompatibilni neni. Mel jsi vic stesti nez rozumu, tvuj pokus mohl skoncit i hure, nez ze to proste nefunguje...


AzBox HD Elite E2 RSI 1.6, DVB-S2 + DVB-T, motor SG-2100 USALS
Uživatelský avatar
BextrH
Mazák
Mazák
Příspěvky: 938
Registrován: 30 srp 2009, 21:43
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od BextrH »

Také jsem si říkal, že to je rysk, ale zase na druhou stranu, když se může v notebooku přeprogramovávat modul ze satelitu, proč by to opačně mělo vyhořet.


Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
Uživatelský avatar
Kessn
Nováček
Nováček
Příspěvky: 108
Registrován: 07 pro 2009, 19:32
Kontaktovat uživatele:

Re: myš v prohlížeči

Příspěvek od Kessn »

Po dlouhé době jsem k AZBOXU připojil myš a nejde dříve šla nevíte čím to je? Mám firmvare 0.9.5306. A ještě jeden dotaz jde do AZ přidat internetová TV třeba Fun1? Dík všem LS. :wink:


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“