způsob upgrade/downgrade

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
adnedz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 28 bře 2011, 19:23

způsob upgrade/downgrade

Příspěvek od adnedz »

Jenom tak na okraj: když děláte kompletní up(down)grade FW (t. j . tovární > FAA > setting), vyjímáte kartu (případně CAM), nebo ji během instalace a restartu necháváte v boxu?


Kdysi AZBox HD Premium combo DVB-T/DVB-S-S2, 0.9.5402, Seagate Pipeline 500GB (nyní již jen úložiště)
Icecrypt STC6000HDPVR combo DVB-T-T2/DVB-S-S2, fw v2.11.57, WD 500GB
Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: způsob upgrade/downgrade

Příspěvek od paleaaro »

nechavam


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
Uživatelský avatar
Fishburn Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1097
Registrován: 25 úno 2010, 19:52
Bydliště: v Cyberprostoru
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: způsob upgrade/downgrade

Příspěvek od Fishburn »

od koupe sat jsem ji nevytah ...roky sice ne u azboxu tam jsem ji nevythl asi rok... :106:


AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“