Alfanum.Displej

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Alfanum.Displej

Příspěvek od JohnCenaWWE »

cafte da sa hosi tie zatvorky [ markiza ] dat prec,ze by ostalo iba markiza?bez zatworiek,dik


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
solar98
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 20 lis 2009, 11:20

Re: Alfanum.Displej

Příspěvek od solar98 »

Firmware 0.9.4890 KGD zatvorky na displeji nema. Mimochodom sa k nemu vzdy vraciam po skusani novych FW, ktore okrem youtube neprinasaju nic pozitivneho skor naopak. Tvorcovia by sa mali odrazit od tohoto FW a konecne uz stvorit 1.0.0.


Uživatelský avatar
JohnCenaWWE Slovakia
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1667
Registrován: 05 lis 2009, 18:20
Dostal poděkování: 6 poděkování

Re: Alfanum.Displej

Příspěvek od JohnCenaWWE »

tak uz mam RTi Core v1.4 Enigma 2 a tam su tote zatworky nie, :106:


Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“