webinterface

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
romko1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2009, 14:46
Bydliště: Slovensko

webinterface

Příspěvek od romko1 »

Viete mi prosim poradit kde vo FW 0.9.5308 mozem nastavit aby si pri pripojeni "zvonku" na Azbox pytalo meno a heslo? Nastavenie/zmena hesla na ftp v danom plugine-webinterface v.0.80 funguje korektne.
Dakujem velmi pekne za pomoc.


AzBOX HD Premium Fw: 0.9.5308 + WD10EADS + CAM modul SMIT Irdeto, OpenBox X810,FW:5,24, 85Al, zobrazovatko: Samsung LE40A656
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“