Stránka 2 z 2

Re: problém se signálem s TP12525

Napsal: 18 dub 2011, 19:54
od dempsey
To že som napísal ? :31: To sa mi nezdá....

...inak v tomto čase prebieha fix CRW a ICE kariet v MultiCASe a teoreticky aj Irdeto, takže uvidíme ako sa to podarí

Re: problém se signálem s TP12525

Napsal: 18 dub 2011, 20:10
od Fishburn
Psal jsem Tuším ale k některému tématu určitě ale už jsi nevzpomínám přesně kde!
Tak se omlouvám pokud né...za mylné informace

Ale tak konfigurace mi pomohla k spokojenosti