Stránka 4 z 7

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 01 dub 2011, 14:43
od dempsey
dempsey píše:.... a tá posledná je pre ICE - avšak bez podpory Emm

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 01 dub 2011, 18:46
od nedball
Aha. Tak to je blbé.

Jaké mám tedy možnosti, abych vysílání SKYLINKu zprovoznil?
1. Sehnat někde CRW skylink kartu (je otázkou, jestli je to ještě možné)
2. Koupit originální čtečku pro ICE karty. Pomůže mi to?
3. Počkat na nový firmware???, či plugin???, který bude fungovat s ICE kartou? Pomůže mi to?

Poradil bys mi ještě nějakou možnost?
Dík.

L.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 04 dub 2011, 15:55
od tear12
Chci se zeptat jak je to z funkčností karty Irdeto v Azboxu? Dle jednoho serveru a vyjádření ředitele Skylinku budou přidávat nové programy, které budou dostupné jen na kartách ICE a Irdeto

"Znamená to tedy, že všechny novinky nebudou dostupné i na starých kartách pracujících pouze v systému CryptoWorks (CAID 0D03, 0D70)?

Programové novinky budou přístupné na kartách ICE a Irdeto nikoli na starých kartách CryptoWorks. Jejich uživatelé budou však moci využít naší nabídky bezplatné výměny.
"

nebo bude potřeba dokoupit Irdeto CAM modul? Případně jestli už někdo nějaký Irdeto modul testoval v Azboxu mohl by sem nahodit postřehy

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 05 dub 2011, 11:46
od tuti
Provozuju ICE verzi Skylinku a běží relativně bez problémů - relativně souvisí s testy SurfLocku, kdy se občas karta sekla a byl potřeba restart Multicasu. Proto jsem pak přešel na newcs a ten běží v pohodě. Při zprovoznění existoval ještě jeden zádrhel a to v tom, že emu nezvládaly inicializaci karty, takže po zkušební době bylo zakódováno - je to jednorázová věc. Pokud to máš pro použití v rodině a Skylink bude pokračovat ve všemožných testech, pak certifikovaný CAM asi nebude k zahození...

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 05 dub 2011, 11:52
od tato
tuti píše:Provozuju ICE verzi Skylinku a běží relativně bez problémů - relativně souvisí s testy SurfLocku, kdy se občas karta sekla a byl potřeba restart Multicasu. Proto jsem pak přešel na newcs a ten běží v pohodě. Při zprovoznění existoval ještě jeden zádrhel a to v tom, že emu nezvládaly inicializaci karty, takže po zkušební době bylo zakódováno - je to jednorázová věc. Pokud to máš pro použití v rodině a Skylink bude pokračovat ve všemožných testech, pak certifikovaný CAM asi nebude k zahození...
Bohužiaľ certifikovaný CAM modul Neotion+ s AZBOXOM nespolupracuje, aspoň nie v fw. v ktorých som ho testoval. Bez problémov ide IrdetoCI+ od Smitu.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 05 dub 2011, 17:03
od vicini
A funguje vám sdílení , byť třeba jen neplacené nabídky? Nechce se mi kupovat další kartu a karta NeXT vyžaduje pravidelné placení. Díky za info.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 05 dub 2011, 17:12
od tear12
ten modul od smite to je ono?

Obrázek

a co tento modul neodzkoušel ho již někdo v Azboxu?
Modul Irdeto/Cryptoworks Mascom (sw 1.23)

Obrázek

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 05 dub 2011, 22:23
od tato
Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 06 dub 2011, 15:38
od VraKo
tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), Irdeto karta (CAID 0624) ?

A včetně bezproblémového průchodu EMM ?

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 06 dub 2011, 22:15
od tato
VraKo píše:
tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), I-deto karta (CAID 0624) ?

A včetně bezproblémového průchodu EMM ?
Je to Irdeto modul, takže na ICE karte ide len Irdeto. EMM prechádzajú bez problémov, ak by si chcel následne použiť kartu v CRW tak len v internej čítačke.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 07 dub 2011, 10:55
od VraKo
tato píše:
VraKo píše:
tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), I-deto karta (CAID 0624) ?

A včetně bezproblémového průchodu EMM ?
Je to I-deto modul, takže na ICE karte ide len I-deto. EMM prechádzajú bez problémov, ak by si chcel následne použiť kartu v CRW tak len v internej čítačke.
Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu Irdeto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 07 dub 2011, 11:18
od tato
VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 12 dub 2011, 11:22
od VraKo
tato píše:
VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.
Takže dnes mi dorazil modul CAM IRDETO Pi-sys CI+ SMIT, zasunul jsem modul do azboxu, vložil mrtvou ICE kartu, dal jsem reautorizaci a okamžitě naběhla, v uničtečce pak funguje taky, ale jako CRW a samozřejmě bez průchodu zápisů.
Tato, dík za dobrý typ. :55:

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 12 dub 2011, 19:28
od tato
VraKo píše:
tato píše:
VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.
Takže dnes mi dorazil modul CAM I-deto Pi-sys CI+ SMIT, zasunul jsem modul do azboxu, vložil mrtvou ICE kartu, dal jsem reautorizaci a okamžitě naběhla, v uničtečce pak funguje taky, ale jako CRW a samozřejmě bez průchodu zápisů.
Tato, dík za dobrý typ. :55:
Rád som poslúžil, rovnako funguje aj modul Mascom Irdeto-Cryptoworks, len ten má aj možnosť nastaviť CRW priamo v module.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 12 dub 2011, 19:53
od Yano
Zdar,
mozno blba otazka, ale ako je na tom origo FW a "CAM I-deto Pi-sys CI+ SMIT" z pohladu uzivatela?
Viem ze s*are a bloker nepojde, ale shift, nahravanie a pozeranie druheho programu z rovnakeho TP to zvlada ?
J.