Stránka 1 z 7

AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 10:54
od nedball
Zdravím všechny.

Mohl by mi někdo poradit, jaké softwarové nastavení (přesná verze firmware, softwarového modulátoru, atd.) mám použít pro AZ Box HD Premium Plus + SKYLINK Irdeto kartu?
Najde se někdo, komu tahle kombinace chodí bez problémů?
Už jsem zkoušel různé verze MULTICASu, MGCAMD + NEWCS, ...., ale žádný zatím nefunguje úplně 100%.

Předem dík za odpověď.

Oski

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 11:23
od visper
Je to ICE nebo čisté Irdeto?

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 12:15
od nedball
ICE

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 12:48
od visper
Upravený newcs pro ICE + mgcamd taky nejde? Pak už jen modul nebo vyměnit za CW.

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 13:08
od nedball
Nejprve jsem zkoušel různé verze MULTICASu, ale neustále se mi sekal obraz.
Když jsem použil mgcamd + newcs, tak to šlapalo bez problémů, bohužel jen přibližně 10 dní a pak ta karta vytuhla (u jakéhokoliv programu napojeného na Skylink to hlásí ZAKODOVANO - a to i CT 1 apod.) tak, že ji musím zanést do Skylinku, kde na ní musí přepsat registry. Ale nejsem si jistý, že jsem použil mgcamd + newcs upravený pro ICE.

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 14:12
od schmegea
Pokud byla karta nová tak po 10 dnech končí startovací nabídka, takže ti neprošli zápisy po registraci karty, kterou musíš do 10 dnů zaregistrovat.

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 14:27
od nedball
Tím to není. Kartu jsem samozřejmě zaregistroval.
Už mám kartu ca. 3 měsíce

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 03 úno 2011, 18:14
od schmegea
A když máš puštěný NEWCS a mgcamd - připojíš se na web rozhraní newcs aby jsi zkontroloval zápisy vidíš kartu?

Do přílohy ti dávám Openxcas s mgcamd a newcs s povolenými zápisy tak jak mi fungovalo (je to má stará záloha),
instalace
zakaž mgcamd a newcs,
přehraj své soubory těmi co jsou v příloze
restartuj
povol newcs a mgcamd
nic víc nepovoluj

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 04 úno 2011, 14:56
od nedball
Momentálně mám kartu na reklamaci fve Skylinku, protože je totálně "mrtvá".
Až ji budu mít zpět, tak to vyzkouším.
Zatím dík.

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 22 úno 2011, 11:22
od nedball
Tak se mi po dlouhé době vrátila karta ze Skylinku po reklamaci zpět. Byla asi natolik "mrtvá",že mi dali novou. Je jen otázkou,jestli ty mé problémy byly způsobeny vadnou kartou, nebo jestli jsem kartu "naboural" já nevhodným softwarem.
Používám MGCAMD 1.35a + NEWCS 1.6 ICE. Je to OK.

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Napsal: 22 úno 2011, 16:00
od frcko73
ano,je to ok......

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 06 bře 2011, 22:09
od nedball
to Schmegea:
1. Můžu tvůj OpenXCAS přehrát v satelitním přehrávači jednoduše přímo z PC připojením se přes FTP na satelitní přehrávač?
2. Můžu tam nechat ten svůj starý s tím, že ho třeba přejmenuji na OpenXCAS-old? Nebude si ho pak software všímat? Nebo by to dělalo problémy?
3. Před časem se mi nějak přeplo zobrazení řazení souborů (např. filmy apod.) na Z až A. Jak to přepnu nazpět na zobrazení A až Z?
4. Je možné někde sehnat nějaký podrobný návod k satelitnímu přehrávači AZ Box HD Premium Plus?

P.S.
Předem se omlouvám za mé začátečnické dotazy. Se satelitní technikou ale začínám.

L.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 09 bře 2011, 22:03
od schmegea
1. ano
2. ano
3. myslím jedno z barevných tlačítek, originál FW nemám nahraný (o víkendu zkusím)
4. EN příloha

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 09 bře 2011, 22:54
od marecek29
Jak se dostanu na web rozhrani? Nevidim tan nastaveni portu.

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Napsal: 10 bře 2011, 22:04
od nedball
O několik příspěvků nahoru je záloha OPENXCAS s povolenými zápisy na kartu.
Bylo by možné ještě poskytnout zálohu OPENXCAS se zablokovanými zápisy na kartu?

L.