Download přes Openxcas

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 01 lis 2009, 09:11

Download přes Openxcas

Příspěvek od Bahnak »

Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.


Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 01 lis 2009, 09:11

Re: Download přes Openxcas

Příspěvek od Bahnak »

Bahnak píše:Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.
Může aspon někdo napsat adresy které má v boxu co stahují Multicasy a Mgcamy jestli je mám stejné.Předem děkuji.


Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: Download přes Openxcas

Příspěvek od paleaaro »

Ked pouzijes Dempsy-eho zalohu pluginov tak ich tam mas vyplnene..


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
j3nda
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 513
Registrován: 29 čer 2009, 12:32

Re: Download přes Openxcas

Příspěvek od j3nda »

islaremota.com/aza
azboxworld.com


AB IPBox 9900HD+ 640GB (AB E2 26/05/2011 + oscam 5231) | AzBox HD Premium 200GB (0.9.5308 nebo RTi Core v1.6 Enigma 2) | Stab HH90, Emme Esse 90cm, 28.2E-1W, 0D96 & 0D0F | Samsung PS50B550 | Samsung BD-P1580
Bahnak
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 01 lis 2009, 09:11

Re: Download přes Openxcas

Příspěvek od Bahnak »

už mi to jde,dopoledne mi to nešlo odpoledne už jo.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“