myš v prohlížeči
Moderátoři: gorick, schmegea, monkus
- BextrH
- Mazák

- Příspěvky: 938
- Registrován: 30 srp 2009, 21:43
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
myš v prohlížeči
Někde jsem četl, něco jako myš v prohlížeči. Znamená to že jde připojit k AZ BOXU myš co je na PC přez USB, nebo jde pouze nějak pohybovat kurzorem pomocí dálkového ovladače?
Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
- grantec
- Administrátor

- Příspěvky: 5634
- Registrován: 14 led 2009, 21:26
- Bydliště: Slovensko
- Dostal poděkování: 2 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
- Kessn
- Nováček

- Příspěvky: 108
- Registrován: 07 pro 2009, 19:32
- Kontaktovat uživatele:
Re: myš v prohlížeči
Zdravím jde teda připojit ta myš nebo ne? Jsem začátečník. Dík za odpovědi Lád'a.
- libco
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 370
- Registrován: 08 črc 2009, 15:34
Re: myš v prohlížeči
Slovenčina ti ako vidím robí problémy. Šoupni myš do USB portu na AZ a uvidíš.
Ja som to sice ešte nerobil, ale grantec to napísal jasne.
Ja som to sice ešte nerobil, ale grantec to napísal jasne.
ICQ 563 123 279
- BextrH
- Mazák

- Příspěvky: 938
- Registrován: 30 srp 2009, 21:43
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: myš v prohlížeči
Co takhle třeba bezdrátovou myš, ba dokonce klávesnici? Sice ten prohlížeč moc použitelný v realitě není, ale bylo by to zajímavé.
Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
- libco
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 370
- Registrován: 08 črc 2009, 15:34
Re: myš v prohlížeči
Pokiaľ som dobre čítal fóra, tak bezdrát nejde. Ale môžem sa mýliť. 
ICQ 563 123 279
- visper
- Odborník

- Příspěvky: 2192
- Registrován: 23 dub 2009, 13:50
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Re: myš v prohlížeči
Jde bez problémů bezdrát klavesnice i myš.libco píše:Pokiaľ som dobre čítal fóra, tak bezdrát nejde. Ale môžem sa mýliť.
Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
- libco
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 370
- Registrován: 08 črc 2009, 15:34
Re: myš v prohlížeči
Včera som trochu hľadal tu na fore a nenašiel som k tomu nič. Hold, ešte sa musím veľa učiť. Dosť som toto forum zanedbal, lebo som mal box v skrini. Ovšem teraz má svoje miesto v synovej izbe a používa sa. :)
ICQ 563 123 279
- BextrH
- Mazák

- Příspěvky: 938
- Registrován: 30 srp 2009, 21:43
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: myš v prohlížeči
Schválně by mě zajímalo, kolik věcí od PC by šlo použít k AZ. Skoušel jsem i PCMCIA kard od notebooku s síťovkou a druhou s USB, ale nic. Blotoh jen bliká, ale také nic. Někdo psal že funguje wifi USB klient na Elite. No třeba jednou půjde i webka. 
Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
-
tuti
- Nováček

- Příspěvky: 27
- Registrován: 27 dub 2009, 22:32
Re: myš v prohlížeči
Pokud je rozhrani standardizovano - napr. klavesnice a mysi (HID), WiFi - modem, tak by to mohlo slapat. U BT to rozhrani zatim myslim neni moc standardizovano a nejlepsi na zaver: PCMCIA chodit nemuze uz z principu. Format konektoru je sice stejny, ale elektricky rozhrani kompatibilni neni. Mel jsi vic stesti nez rozumu, tvuj pokus mohl skoncit i hure, nez ze to proste nefunguje...BextrH píše:Schválně by mě zajímalo, kolik věcí od PC by šlo použít k AZ. Skoušel jsem i PCMCIA kard od notebooku s síťovkou a druhou s USB, ale nic. Blotoh jen bliká, ale také nic. Někdo psal že funguje wifi USB klient na Elite. No třeba jednou půjde i webka.
AzBox HD Elite E2 RSI 1.6, DVB-S2 + DVB-T, motor SG-2100 USALS
- BextrH
- Mazák

- Příspěvky: 938
- Registrován: 30 srp 2009, 21:43
- Dal poděkování: 4 poděkování
- Dostal poděkování: 3 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
Re: myš v prohlížeči
Také jsem si říkal, že to je rysk, ale zase na druhou stranu, když se může v notebooku přeprogramovávat modul ze satelitu, proč by to opačně mělo vyhořet.
Phoenix/Smouse,Ferguson 3318,Openbox X820,skystar 2,IPBox250S,AZHD-Elite,SG2100,ADB 3800TW fw elArtista, Samsung UE37C6500
- Kessn
- Nováček

- Příspěvky: 108
- Registrován: 07 pro 2009, 19:32
- Kontaktovat uživatele:
Re: myš v prohlížeči
Po dlouhé době jsem k AZBOXU připojil myš a nejde dříve šla nevíte čím to je? Mám firmvare 0.9.5306. A ještě jeden dotaz jde do AZ přidat internetová TV třeba Fun1? Dík všem LS. 