cccam problem zo sekanim
Moderátoři: gorick, schmegea, monkus
-
emil01
- Nováček

- Příspěvky: 33
- Registrován: 03 čer 2009, 23:17
cccam problem zo sekanim
stiahol som si zalohu pluginu od dempsiho a dohodil som si tam cccam a nastal problem zacalo ni to sekat a vypisovat zakodovane po chvili sa spusti. cca za 20-30 min zmrzne uplne potom pomôze len rebot. vie mi niekto poradit ako na to man si ešte niečo zmenit.

-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: cccam problem zo sekanim
koli comu si daval cccam?
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
- dempsey
- Odborník

- Příspěvky: 3592
- Registrován: 17 lis 2008, 14:22
- Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
- Kontaktovat uživatele:
Re: cccam problem zo sekanim
ak raz nainštauješ cccam tak nemôžeš používať iné emulátory. Totiž aj keby si ho v prioritách a aktivácii zakázal a spustil iný - nebude ten iný dobre fungovať, pretože sa v reále cccam nazastaví.
Ak chceš používať cccam použi ho v MultiCASe
Ak chceš používať cccam použi ho v MultiCASe

Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
-
emil01
- Nováček

- Příspěvky: 33
- Registrován: 03 čer 2009, 23:17
Re: cccam problem zo sekanim
Multicas v1.62D-A05 použil som tento cam a je to ok ale aj tak mi to nikedy zmrzne je problem v serveri ale o este treba niečo dohodit 
- dempsey
- Odborník

- Příspěvky: 3592
- Registrován: 17 lis 2008, 14:22
- Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
- Kontaktovat uživatele:
Re: cccam problem zo sekanim
Môžeš si to skúsiť doladiť s priocaid, ale podpora pre cryptoworks myslím ešte v prio a ignore nie je.
Najlepšie je byť pripojený na stabilný dobre odladený server
Najlepšie je byť pripojený na stabilný dobre odladený server

Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
-
emil01
- Nováček

- Příspěvky: 33
- Registrován: 03 čer 2009, 23:17
- dempsey
- Odborník

- Příspěvky: 3592
- Registrován: 17 lis 2008, 14:22
- Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
- Kontaktovat uživatele:
Re: cccam problem zo sekanim
Server na cccam ???? Neblázni šak toho je plný net, ale jedná sa o nelegálny príjem a tým pádom je to trochu protizákonné 

Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
-
zbyneksk
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 294
- Registrován: 06 kvě 2009, 22:18
- Bydliště: Doma
- Dal poděkování: 2 poděkování
- Kontaktovat uživatele:
-
emil01
- Nováček

- Příspěvky: 33
- Registrován: 03 čer 2009, 23:17
-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: cccam problem zo sekanim
plugins-openxcas-multicas-example-priocaid.cfg (premenuj na priocaid.cfg).
Pridaj tam ID karty ktoru zdielas, ale dempsey pise, ze cw asi este nepodporuje.
Pridaj tam ID karty ktoru zdielas, ale dempsey pise, ze cw asi este nepodporuje.
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.