CAM modul Irdeto a newcs?

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
emiras Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 11 zář 2009, 17:50

CAM modul Irdeto a newcs?

Příspěvek od emiras »

Ahoj, potreboval bych poradit, nebo nasmerovat, mam hd elite a CAM modul Irdeto, dokaze newcs
spolupracovat s touto cteckou, nebo jaky plugin pouzit?
Pokousim se o nasdileni dvou pristroju a kombinace newcs a mgcamd se me zda jako nestabilni.

Diky za radu, eventuelni usmerneni, kde co nakonfigurovat


rebecci
Nováček
Nováček
Příspěvky: 110
Registrován: 24 bře 2009, 07:43

Re: CAM modul Irdeto a newcs?

Příspěvek od rebecci »

CAM modul irdeto jede sam a nezavisle na jakykoliv pluginech, NewCS je server a sw plugin pro interni ctecku,
pokud chces sdilet dva STB, tak kombinace Newcs+Mgcamd je prave naopak maximalne stabilni! pokud ti to dela problem, mas neco spatne nastaveno ..


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: CAM modul Irdeto a newcs?

Příspěvek od visper »

rebecci píše:CAM modul irdeto jede sam a nezavisle na jakykoliv pluginech, NewCS je server a sw plugin pro interni ctecku,
pokud chces sdilet dva STB, tak kombinace Newcs+Mgcamd je prave naopak maximalne stabilni! pokud ti to dela problem, mas neco spatne nastaveno ..
Přesně tak. S modulem můžeš na sdílení zapomenout, to nejde. Modul nepoužívá žádné pluginy, pracuje si sám a nenechá se ovlivnit. Newcs+mgcamd je neuvěřitelně stabilní, jako klient mi to nikdy samo nespadlo, jako server dlouhodobou zkušenost nemám.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
emiras Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 11 zář 2009, 17:50

Re: CAM modul Irdeto a newcs?

Příspěvek od emiras »

Diky za odpovedi, budu se muset soustredit na to nastaveni.


miskori
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 22 kvě 2009, 17:23

Re: CAM modul I-deto a newcs?

Příspěvek od miskori »

Ahoj
Ako spustím Cam IRDETO SKYLINK na AZboxe.Na iných prijímačoch sa spostí automaticky.
Dík


AZBOX HD Premium, externí WD HDD 320, Skylink
Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: CAM modul I-deto a newcs?

Příspěvek od frcko73 »

zasunies do slotu a hotovo...nemusis nic spustat.


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“