Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Uživatelský avatar
okol Czech Republic
Nováček
Nováček
Příspěvky: 177
Registrován: 17 čer 2009, 11:35
Kontaktovat uživatele:

Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od okol »

Jak nakonfigurovat priority.list, aby mgcamd pouzival share z internetu jen na prg. ktere nejsou aktivovane na karte ve ctetce. Konkretne mam skylink se zakladni nabidkou a zbytek sdilim. Myslim si ale, ze mgcamd pouziva na vsechny prg. share, coz se mi jevi jako zbytecne zatezovani site a serveru. V tmp/ecm.info je porad uvedeno "source:net".


Xtrend ET-9500 + Seagate Pipeline HD 1TB , E2, SG2100
Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od visper »

To by mne taky zajímalo. Mám to přesně tak jako ty, psal jsem o tom už dřív a na nic jsme nepřišli. Když to po zapnutí najde CW na local kartě, tak to bere z ní, ale jak jednou hrábne na server, tak už ho nenapadne se vracet na kartu a bere všechno ze serveru. Leda vytáhnout LAN kabel.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od Beam »

no, pokud to pujde nekde nastavit tak v newcamd.list . V priority.listu uz mi to prijde pozde.


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
lahr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 13 črc 2010, 09:50

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od lahr »

Píšete , že jak jednou hrabne na server , tak už na kartu nekouká. A co když pak třeba vypadne spojení se serverem, to se vratí na kartu sám, nebo napíše zakódováno a je nutný restart ? Plánuji totiž toto, v jednom přijímači nasdílená karta Skylink Standard+MULTI a vedruhém Skylink Standard + HBO a myslel jsem, že si přijímače vzajemně nasdílí karty , aby všude šlo vše, bude to takto fungovat, nebo musí být vše zaplaceno pouze na jedné kartě ?


Uživatelský avatar
shibal
Mazák
Mazák
Příspěvky: 975
Registrován: 19 čer 2009, 17:37
Bydliště: okr.Vsetín

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od shibal »

lahr píše:Píšete , že jak jednou hrabne na server , tak už na kartu nekouká. A co když pak třeba vypadne spojení se serverem, to se vratí na kartu sám, nebo napíše zakódováno a je nutný restart ? Plánuji totiž toto, v jednom přijímači nasdílená karta Skylink Standard+MULTI a vedruhém Skylink Standard + HBO a myslel jsem, že si přijímače vzajemně nasdílí karty , aby všude šlo vše, bude to takto fungovat, nebo musí být vše zaplaceno pouze na jedné kartě ?
Neboj, když se spojení ven rozpadne, tak se to chytne místně, v Azetku mám jen neplacenou nabídku a zbytek ze serveru a spojení se mi často rozpadává a "scrambled" se mi případně při výpadku ukáže jen na těch placených kanálech. A pokud by se to někdy skutečně nechytlo samo, tak přepneš program a půjde to.


AZBoxHD Premium (fw4890),interní HDD:SAMSUNG SpinPoint EcoGreenF2 500GB
SkylinkStandard,newcs+mgcamd+(#multicas), ToroidT90(28.2+23.5+19.2+13+9+5+1W),LNB:GI-202+Edision SL-5
TV:Panasonic P37X10Y, Hi-fi:SONY MHC-S7AV, DVD:Ferguson D-880HX
Uživatelský avatar
PetrT30 Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 274
Registrován: 04 led 2010, 16:40

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od PetrT30 »

takže stačí v odremovat toto?:

Kód: Vybrat vše

newcamd:192.168.2.120:10000:0/0D03/mask:jmeno:heslo:cfgKey
newcamd:xxxxx.dyndns.org:32000:0/0000/0000:dummy:dummy:010203040506070809101112131
údaje berte s rezervou :geek:


AZBox Premium-E2
Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Re: Konfigurace mgcamd - co z karty a co z share

Příspěvek od Honk76 »

PetrT30 píše:takže stačí v odremovat toto?:

Kód: Vybrat vše

newcamd:192.168.2.120:10000:0/0D03/mask:jmeno:heslo:cfgKey
newcamd:xxxxx.dyndns.org:32000:0/0000/0000:dummy:dummy:010203040506070809101112131
údaje berte s rezervou :geek:
Už jste prosím toto někdo vyřešil?Já mám tento problém taky.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“