AZ Box + karta Skylink Irdeto

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

Zdravím všechny.

Mohl by mi někdo poradit, jaké softwarové nastavení (přesná verze firmware, softwarového modulátoru, atd.) mám použít pro AZ Box HD Premium Plus + SKYLINK Irdeto kartu?
Najde se někdo, komu tahle kombinace chodí bez problémů?
Už jsem zkoušel různé verze MULTICASu, MGCAMD + NEWCS, ...., ale žádný zatím nefunguje úplně 100%.

Předem dík za odpověď.

Oski


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od visper »

Je to ICE nebo čisté Irdeto?


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

ICE


Uživatelský avatar
visper
Odborník
Odborník
Příspěvky: 2192
Registrován: 23 dub 2009, 13:50
Dostal poděkování: 1 poděkování

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od visper »

Upravený newcs pro ICE + mgcamd taky nejde? Pak už jen modul nebo vyměnit za CW.


Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

Nejprve jsem zkoušel různé verze MULTICASu, ale neustále se mi sekal obraz.
Když jsem použil mgcamd + newcs, tak to šlapalo bez problémů, bohužel jen přibližně 10 dní a pak ta karta vytuhla (u jakéhokoliv programu napojeného na Skylink to hlásí ZAKODOVANO - a to i CT 1 apod.) tak, že ji musím zanést do Skylinku, kde na ní musí přepsat registry. Ale nejsem si jistý, že jsem použil mgcamd + newcs upravený pro ICE.


Uživatelský avatar
schmegea
Mazák
Mazák
Příspěvky: 924
Registrován: 26 bře 2009, 22:21
Bydliště: Jackal
Kontaktovat uživatele:

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od schmegea »

Pokud byla karta nová tak po 10 dnech končí startovací nabídka, takže ti neprošli zápisy po registraci karty, kterou musíš do 10 dnů zaregistrovat.


DREAM 7020 HD; 7020HD V2, Gigablue HD quaid plus, aZbox HD premium E2 (DVB-S2), E85 multifokus 4W; 5E; 9E; 13 E; 19,2 E; 23,5 E, 28,2E; 39E , Dream 800HDse, bigsat 2100; oscam 5983_cccam2.21,Zyxel NSA 210 - 2TB, PC server - 100TB
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

Tím to není. Kartu jsem samozřejmě zaregistroval.
Už mám kartu ca. 3 měsíce


Uživatelský avatar
schmegea
Mazák
Mazák
Příspěvky: 924
Registrován: 26 bře 2009, 22:21
Bydliště: Jackal
Kontaktovat uživatele:

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od schmegea »

A když máš puštěný NEWCS a mgcamd - připojíš se na web rozhraní newcs aby jsi zkontroloval zápisy vidíš kartu?

Do přílohy ti dávám Openxcas s mgcamd a newcs s povolenými zápisy tak jak mi fungovalo (je to má stará záloha),
instalace
zakaž mgcamd a newcs,
přehraj své soubory těmi co jsou v příloze
restartuj
povol newcs a mgcamd
nic víc nepovoluj
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


DREAM 7020 HD; 7020HD V2, Gigablue HD quaid plus, aZbox HD premium E2 (DVB-S2), E85 multifokus 4W; 5E; 9E; 13 E; 19,2 E; 23,5 E, 28,2E; 39E , Dream 800HDse, bigsat 2100; oscam 5983_cccam2.21,Zyxel NSA 210 - 2TB, PC server - 100TB
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

Momentálně mám kartu na reklamaci fve Skylinku, protože je totálně "mrtvá".
Až ji budu mít zpět, tak to vyzkouším.
Zatím dík.


nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od nedball »

Tak se mi po dlouhé době vrátila karta ze Skylinku po reklamaci zpět. Byla asi natolik "mrtvá",že mi dali novou. Je jen otázkou,jestli ty mé problémy byly způsobeny vadnou kartou, nebo jestli jsem kartu "naboural" já nevhodným softwarem.
Používám MGCAMD 1.35a + NEWCS 1.6 ICE. Je to OK.


Uživatelský avatar
frcko73 Slovakia
Mazák
Mazák
Příspěvky: 724
Registrován: 11 pro 2008, 14:45

Re: AZ Box + karta Skylink Irdeto

Příspěvek od frcko73 »

ano,je to ok......


Parabola Du 105cm,motor neviem,ale strasne stary,Samsung UE65MU6172,VU+ Uno 4K SE
nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Příspěvek od nedball »

to Schmegea:
1. Můžu tvůj OpenXCAS přehrát v satelitním přehrávači jednoduše přímo z PC připojením se přes FTP na satelitní přehrávač?
2. Můžu tam nechat ten svůj starý s tím, že ho třeba přejmenuji na OpenXCAS-old? Nebude si ho pak software všímat? Nebo by to dělalo problémy?
3. Před časem se mi nějak přeplo zobrazení řazení souborů (např. filmy apod.) na Z až A. Jak to přepnu nazpět na zobrazení A až Z?
4. Je možné někde sehnat nějaký podrobný návod k satelitnímu přehrávači AZ Box HD Premium Plus?

P.S.
Předem se omlouvám za mé začátečnické dotazy. Se satelitní technikou ale začínám.

L.


Uživatelský avatar
schmegea
Mazák
Mazák
Příspěvky: 924
Registrován: 26 bře 2009, 22:21
Bydliště: Jackal
Kontaktovat uživatele:

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Příspěvek od schmegea »

1. ano
2. ano
3. myslím jedno z barevných tlačítek, originál FW nemám nahraný (o víkendu zkusím)
4. EN příloha
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


DREAM 7020 HD; 7020HD V2, Gigablue HD quaid plus, aZbox HD premium E2 (DVB-S2), E85 multifokus 4W; 5E; 9E; 13 E; 19,2 E; 23,5 E, 28,2E; 39E , Dream 800HDse, bigsat 2100; oscam 5983_cccam2.21,Zyxel NSA 210 - 2TB, PC server - 100TB
marecek29
Nováček
Nováček
Příspěvky: 51
Registrován: 31 bře 2009, 23:24

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Příspěvek od marecek29 »

Jak se dostanu na web rozhrani? Nevidim tan nastaveni portu.


nedball
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 úno 2011, 09:32

Re: AZ Box + karta Skylink I-deto

Příspěvek od nedball »

O několik příspěvků nahoru je záloha OPENXCAS s povolenými zápisy na kartu.
Bylo by možné ještě poskytnout zálohu OPENXCAS se zablokovanými zápisy na kartu?

L.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“