Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od Honk76 »

Použil jsem rad Dempsyho jak vypnout tu interní čtečku v multicasu ale nejde to,Mám verzi multicasu a zkoušel jsem i jiné:

[module]
name = MultiCAS
daemon = emu_module
version = 1.62D-A09
A nastavené to mám takto

###### Disable or Enable option for cardreader of MultiCAS
###### Disable_CardReader = 1 -> Disable-Internel CardReader / Disable_CardReader = 0 -> Enable-Internel CardRe
Disable_CardReader = 1 -> Disable-Internel CardReader

A naběhne to a jak kdy třeba po 20 vteřinách naskočí na obrazovce card inicialize nebo co to píše a karta cryptoworks načtena mám tam kartu cslink 0d0f nemusí být prosím ještě někde něco?
Děkuji za nějaké rady


Beam Czech Republic
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 443
Registrován: 15 bře 2009, 12:09

Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od Beam »

nemusi, takhle to funguje..
soubor cardreader.cfg a v nem

Kód: Vybrat vše

Disable_CardReader = 1


AzBox HD Premium (R3/4 = 330) fw. E2 OpenRSI 3.0, Samsung 750 GB, (23.5E+19.2E)+0.8W+SG2100
Skylink KOMPLET ICE, plugins: CCcam k OSCAMu
Uživatelský avatar
Fishburn Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1097
Registrován: 25 úno 2010, 19:52
Bydliště: v Cyberprostoru
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od Fishburn »

Atributi 755


AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od Honk76 »

Fishburn píše:Atributi 755
Vše mám a když to tak nechám tak během 5 min naskočí na obrazovce card inicialize cryptoworks a karta je tam a začne se to sekat a to už sem vymazal newcamd a mgcamd a už tam mám jen multicas


Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od dempsey »

Užívateľovi sa dá pomôcť len vtedy ak neni úplné drevo. Ty evidentne drevo si pretože každý kto túto funkciu potrebuje ju dokáže v MultiCASe nastaviť.
Priznaj si že nevieš čo robíš a zober prijímač niekomu kto vie čo robí. Debatovať tu tak dlho o jasnej záležitosti nemá význam - Ty ako keby si sa pokúšal robiť niečo čo Ti absolútne neni jasné a to napriek návodom ktorých tu je mraky v terajších odpovediach a aj v histórii fóra.
Svojimi neúspechmi tu môžeš tak najskôr niekoho nahnevať ....


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
Honk76
Nováček
Nováček
Příspěvky: 94
Registrován: 17 led 2011, 16:51

Re: Azbox hd elite-nejde mi vypnout interní čtečka

Příspěvek od Honk76 »

dempsey píše:Užívateľovi sa dá pomôcť len vtedy ak neni úplné drevo. Ty evidentne drevo si pretože každý kto túto funkciu potrebuje ju dokáže v MultiCASe nastaviť.
Priznaj si že nevieš čo robíš a zober prijímač niekomu kto vie čo robí. Debatovať tu tak dlho o jasnej záležitosti nemá význam - Ty ako keby si sa pokúšal robiť niečo čo Ti absolútne neni jasné a to napriek návodom ktorých tu je mraky v terajších odpovediach a aj v histórii fóra.
Svojimi neúspechmi tu môžeš tak najskôr niekoho nahnevať ....
No tak jsem umazal i to examle jak jsi radil prošel i starší fóra a zkoušel tam dát tu 1 samotnou a s tím zbytkem restartovat pluing a pak celý sat a vše možné a vždy se rozjede našel jsem zde i fórum kde s tím již někdo měl problém ale už to nebudu řešit vyřešil jsem to jiným způsobem.


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“