Mohl byste mi někdo poradit a napsat nějaký jednoduchý návod? Děkuji moc...musím se to znocu učit holt.
Díky moc
PS : Jedno doplňující info = čím stahovat settings do PC abych jej mohl upravit , nebo najdu někde opravdu nové ? pro celý orbit ? Díky
Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Příspěvek od lukkkas123 »


Příspěvek od JohnCenaWWE »