Info o kanali
Moderátoři: gorick, schmegea, monkus
-
JohnCenaWWE
- V.I.P.

- Příspěvky: 1667
- Registrován: 05 lis 2009, 18:20
- Dostal poděkování: 6 poděkování
Info o kanali
Ahojte existuje nejaky plugin abo menu v boxe ktore mi ukaze vsetko o dannom kalani,priklad najdem feed,a chcel by som vediet ci je DVBS2,ci je 4:2:2 atd...proste vsetky udaje o kanali,je daco take?dik
Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
-
Bond
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 282
- Registrován: 06 pro 2009, 16:11
- Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
- Dal poděkování: 4 poděkování
Re: Info o kanali
Aj mna by take nieco zaujimalo a tiez ci sa nejako neda zistit datovy tok sledovaneho programu. Bolo by to zaujimave sledovat ako ktore stanice vysielaju.
GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 7.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 7.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 7.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: Info o kanali
Nahodte enigmu2 a tam mate vsetky tieto info... teda okrem 4:2:2, to neviem....
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
-
JohnCenaWWE
- V.I.P.

- Příspěvky: 1667
- Registrován: 05 lis 2009, 18:20
- Dostal poděkování: 6 poděkování
Re: Info o kanali
aj by som ju dal ale ked mi nejde DHCP tak asi sa na tom vy.erem
Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
-
Bond
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 282
- Registrován: 06 pro 2009, 16:11
- Bydliště: Slovenská Ľupča - Banská Bystrica
- Dal poděkování: 4 poděkování
Re: Info o kanali
Enigmu 2 nemozem dat z jedneho dovodu. Vraj dialkove pri E2 nefunguje tak ako pri origos fw, no a to by moja zena neprezila. A este niektori pisu ze nevie prehravat z USB (filmy, foto atd). Inak aku verziu E2 by si odporucal. Uz je tolko tych image, ze mam z toho mis-mas.vikino píše:Nahodte enigmu2 a tam mate vsetky tieto info... teda okrem 4:2:2, to neviem....
GigaBlue UHD Quad 4K OpenATV 7.4 + Dual tuner DVB-T2/C2 + 2GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 7.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
Gigablue UHD UE 4K OpenATV 7.4 + 1TB HDD
Gigablue HD QUAD PLUS OpenATV 6.4 + Tuner DVB-T2/C2 + 1TB HDD
AZBOX Premium HD OpenATV 6.3 + Tuner DVB-T + 500GB HDD
-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: Info o kanali
Uz Ti bolo viacerymi uzivatelmi odporucane, aby si si zaobstaral poriadny router, ked sa bojis, tak si to nechaj urobit od poskytovatela internetu...JohnCenaWWE píše:aj by som ju dal ale ked mi nejde DHCP tak asi sa na tom vy.erem
A prestan s tymi vulgarizmami, uz som Ti dnes zmazal min. 2 prispevky koli tomu a aj koli tomu ze diskutujes v downloade... Ber to odomna zatial ako take male upozornenie.
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
-
JohnCenaWWE
- V.I.P.

- Příspěvky: 1667
- Registrován: 05 lis 2009, 18:20
- Dostal poděkování: 6 poděkování
Re: Info o kanali
oki nehnevaj sa vikino,prosim,a ked si kupim new router budem ho musiet nejak nanovo nastavovat?dik kamo 
Azbox PremiumHD+ 2xDVBS2 FC05,Opensat9900 HdPvr,Azbox usb720,Gibertini 110x105cm 90e-45w,IBU twin 0,2db,SG 2100BS usals,Patriot 64GB Xporter Magnum USB Flash Drive,SSD Patriot Burst 120 GB,LCD samsung LE32B450c4,Skylink ICE
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
OpenPLi 7,0 Kernel 3.3.1
-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: Info o kanali
Ano, ale je to jednoduche, nastavis si do routra potrebne data od providera, aby ti siel internet, povolis DHCP a frcis...
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
-
hades
- Nováček

- Příspěvky: 184
- Registrován: 16 úno 2010, 18:29
Re: Info o kanali
Tak jednoduché to vždy není. U nás dává provider wifi sítě routry už nastavené a zaheslované. Uživatel, přesto že si router normálně zaplatí, se do něj nedostane. Provider tvrdí, že se mu v nich uživatelé hrabali a pak jej otravovali, že net nejede. Komu se to nelíbí, ať jde jinam. Samozdřejmě v rámci wifi zde již jiná konkurence není.
AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
-
vikino
- V.I.P.

- Příspěvky: 3131
- Registrován: 13 srp 2009, 16:59
- Bydliště: Slovakia
- Dal poděkování: 9 poděkování
- Dostal poděkování: 2 poděkování
Re: Info o kanali
To by mal vediet on co vlastne ma... tu ide len o to, aby mal moznost napr. nahodit enigmu a na to potrebuje aby mu router pridelil IP... co mu momentalne nejde.
Octagon SF8008 4k twin, oATV 7.1, Egami 10.1.
-
hades
- Nováček

- Příspěvky: 184
- Registrován: 16 úno 2010, 18:29
Re: Info o kanali
Snad to jde i jinak, propojit PC a AZBox kříženým kabelem a na PC spustit program, který boxu IP adresu přidělí. Já to budu muset udělat obdobně, protože DHCP mám na routru vypnuté a router zaheslován providerem. Doma mám ještě další router s DHCP, ale ten je bezdrátový.
AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
-
alihen
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 308
- Registrován: 14 bře 2010, 09:15
- Bydliště: LM
Re: Info o kanali
kabel, dalsi router....
vsetko toto uz bolo s dotycnym preberane...
ked je "dedinsky" provider taky haklivy a zahesluje si vlatne tvoje zariadenie (router) tak by mal by aj taky promptny a pomoct ti nastavit zariadenie alebo ti dat meno a heslo...
ved kazdemu musi byt nad slnko jasnejsie, ze ked si k sluzbe NET dokupis aj router, ze tam nebudes pripajat jeden pocitac (to by ti stacila aj zasuvka a jeden kabel a net blokovany na McAdresu (aj ked lepsie routre ju dokazu naklonovat)...
NETREBA MAT STRACH ZAVOLAT PROVIDEROVI A POZIADAT HO O NASTAVENIE ROUTRA AKO POTREBUJEM aj ked budem pripajat na router cele "sidlisko"
dokonca si myslim, ze ak za slubu platim, kupim si od nich router, ktory oni zablokuju proti neopravnenemu manipulovaniu, nemaju ani pravo ziadat odplatu za prestavenie routra na potreby klienta!!!
vsetko toto uz bolo s dotycnym preberane...
ked je "dedinsky" provider taky haklivy a zahesluje si vlatne tvoje zariadenie (router) tak by mal by aj taky promptny a pomoct ti nastavit zariadenie alebo ti dat meno a heslo...
ved kazdemu musi byt nad slnko jasnejsie, ze ked si k sluzbe NET dokupis aj router, ze tam nebudes pripajat jeden pocitac (to by ti stacila aj zasuvka a jeden kabel a net blokovany na McAdresu (aj ked lepsie routre ju dokazu naklonovat)...
NETREBA MAT STRACH ZAVOLAT PROVIDEROVI A POZIADAT HO O NASTAVENIE ROUTRA AKO POTREBUJEM aj ked budem pripajat na router cele "sidlisko"
dokonca si myslim, ze ak za slubu platim, kupim si od nich router, ktory oni zablokuju proti neopravnenemu manipulovaniu, nemaju ani pravo ziadat odplatu za prestavenie routra na potreby klienta!!!
Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
-
hades
- Nováček

- Příspěvky: 184
- Registrován: 16 úno 2010, 18:29
Re: Info o kanali
Domluvit se s providerem není problém, dobře se známe. Jako přijímací zařízení mám Nanostation Loco 5 GHz, dále jde kabel do switche (TP-Link), z něj do PC, AZBoxu a bezdrátového routru (také TP-Link). Bezdrátem se připojujeme s notebookem, netbookem a nokií C5. Pokud bylo DHCP povoleno jak na Nanostation, tak na TP-Linku, docházelo k nepravidelným výpadkům netu. Po vypnutí jede bez problémů.
AZBox HD Elite, OpenRSI 2.1, USB HDD Samsung S2 Portable 320 GB, motor Strong SG2100, TV LG 37LH4000,
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
(Nejhorší smrt je z vyděšení)
-
alihen
- Mírně pokročilý

- Příspěvky: 308
- Registrován: 14 bře 2010, 09:15
- Bydliště: LM
Re: Info o kanali
nehovoril som o tebe
Octagon SF8008 Twin 2x tuner DVB-S2X, 64GB SDcard, LG OLED 55" Enigma 2 OpenATV
-
Fishburn
- V.I.P.

- Příspěvky: 1097
- Registrován: 25 úno 2010, 19:52
- Bydliště: v Cyberprostoru
- Dal poděkování: 55 poděkování
- Dostal poděkování: 14 poděkování
Re: Info o kanali
Naprosto souhlasím je to tak... (nebo změním dodavatele,poskytovatele)alihen píše:kabel, dalsi router....
vsetko toto uz bolo s dotycnym preberane...
ked je "dedinsky" provider taky haklivy a zahesluje si vlatne tvoje zariadenie (router) tak by mal by aj taky promptny a pomoct ti nastavit zariadenie alebo ti dat meno a heslo...
ved kazdemu musi byt nad slnko jasnejsie, ze ked si k sluzbe NET dokupis aj router, ze tam nebudes pripajat jeden pocitac (to by ti stacila aj zasuvka a jeden kabel a net blokovany na McAdresu (aj ked lepsie routre ju dokazu naklonovat)...
NETREBA MAT STRACH ZAVOLAT PROVIDEROVI A POZIADAT HO O NASTAVENIE ROUTRA AKO POTREBUJEM aj ked budem pripajat na router cele "sidlisko"
dokonca si myslim, ze ak za slubu platim, kupim si od nich router, ktory oni zablokuju proti neopravnenemu manipulovaniu, nemaju ani pravo ziadat odplatu za prestavenie routra na potreby klienta!!!
AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive