Re: problém se signálem s TP12525
Napsal: 18 dub 2011, 19:54
To že som napísal ?
To sa mi nezdá....
...inak v tomto čase prebieha fix CRW a ICE kariet v MultiCASe a teoreticky aj Irdeto, takže uvidíme ako sa to podarí
...inak v tomto čase prebieha fix CRW a ICE kariet v MultiCASe a teoreticky aj Irdeto, takže uvidíme ako sa to podarí