Stránka 3 z 4
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:03
od virgil
a dají se ty klíče přepsat přímo v tom AZBOXU pomocí dálkového ovládače??
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:04
od grantec
kluce dal sem
download/file.php?id=2458
a pri Linuxovom prijimaci je editacia keys cez DO dehonestujuca...
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:07
od virgil
no jo...ty klíče tu mám...a kam je mám vložit aby to šlo??
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:15
od grantec
to som uz pisal (z hlavy) -malo by to byt tu /EMU/OpenXCAS/gCAM/keys/ , Vies vojst do azboxu cez ftp ?
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:20
od virgil
no to právě s tím ftp nevím...proto jsem se ptal jestli to jde i nějak tím dálkovým ovládáním...v pátek se mi nějak povedlo zadat ty klíče v multicasu a do změny kódů v digi tv to fungovalo...a teď po změně těch kódů už to nešlo i když jsem to dělal pravděpodobně úplně stejně
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:31
od grantec
Tak idem cosi pre teba ukuchtit- aj nejaky readme ... Cakaj .
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 21:32
od virgil
dobře...čekám...
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 22:13
od grantec
stiahni subor a skus podla obrazkov a pokecu
viewtopic.php?f=104&t=3040
Pri prvom spusteni by sa mal spravne konfigurovany firewal spytat na komunikaciu na porte 21 pre RCC- tak ho povol .
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 23:02
od virgil
jo děkuji ti moc...a co se potom co tam přetáhnu ty klíče má udělat??
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 23:18
od virgil
hele já prostě nevím...udělal jsem to přesně tak jak si mi napsal ale stejně to nejde...
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 23:22
od fyzik
Podarilo sa mi rozchodit MultiCAS cez DO - vypol som AU
00: 33 9E DE 52 69 DD 01 8C
10: 2F D5 33 8A D1 8C 3A 2F
zadas do klucov cez DO. V nastaveni PLUGINS/multiCAS/CAMD SCRIPT EDITOR/CAS Control/ NAGRA VISÍON/ treba zmenit parameter AUTO ROLL na Off a potvrdit cervenym tlacitkom.
Potom sa kluce neprepisuju....
Citacka, CI, CIGI - OK
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 23:40
od virgil
mě se ty kódy pořád mění...a to mám to AutoRoll vypnutý...nevíš čim to je??
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 28 úno 2009, 23:44
od virgil
no nic...děkuji vám za vyčerpávající rady a za trpělivost...zatím se sice nedaří i když už jsem udělal značný pokrok se vstupem do ftp který se mi díky fyzikovy a grantecovy povedl...zítra budu pokračovat pokud se mi bude chtít

...ještě jednou díky a dobrou noc...
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 01 bře 2009, 09:25
od virgil
dobré ráno vespolek...tak už jsem tu...ale stejně to pořád nejde...hej já to prostě nechápu...dělal jsem přesně to co jste mi psali ale prostě pořád nic...hele tak kdyby vás ještě něco napadlo jak mi pomoct tak neváhejte a pište...budu netrpělivě čekat

předem díky
Re: Pomoc s vložením klíčů do AZBOX HD ELITE
Napsal: 01 bře 2009, 10:03
od virgil
hele teď jsem zkoušel dát ty fyzikovy kódy co má na tom předchozím tématu a chvilku to jelo už jsem se začínal radovat a najednou se tam zase objevilo to ZAKÓDOVÁNO

to už není normální...ale přitom to dělám přesně tak jak píšete a prostě nic
