Stránka 3 z 4
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 12:33
od danmark
ještě jsem zapoměl jaké máte nastavené servery na upgrade a v menu plugins?ja tam mám azupd a z toho nic nejde stahovat jen firmware a nové tam stejně ještě nemaj
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 12:35
od fyzik
ja som odtial okrem fw este nic nestiahol.... onestep ibnstalujem ten odtialto cez USB kluc v menu plugin cervene tlacitko
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 16:50
od virgil
Měl bych dotaz ohledně atribut. Složka Multicas má atribut 755, ale po otevření té složky mají všechny položky atribut 644. U Danmarka na obrázku mají emu module a tps atribut 755. Je to v pořádku? Multicas mám 1.55C
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 17:01
od cslu
jasně, emu_module musí mít atribut 755 jinak se nespustí
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 17:15
od virgil
a jak toho docílím?
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 17:54
od cslu
připoj se pomocí ftp v totalcommanderu ,označ soubor klikni soubory-změna atributů a zadej 755 ok.
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 18:04
od virgil
a mám nechat zaškrklé jen ty políčka co tam jsou, read-všechny tři sloupečky, write-první a execute-žádný
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 18:09
od cslu
tam napiš přímo číslo 755 a potvrď
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 18:37
od virgil
děkuji za rady. Přehozením atributu na 775 už funguje i Multicas
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 23:10
od grantec
Tak ten fix je ucinny len na premiove programy pre Skylink kartu. Zakladne ( z keyset1) blbnu ...
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 23:18
od dempsey
čiki si tiež spravil dobre - AU ide.
Ide aj KDG ?
Idem vyskúšať...
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 23:23
od dempsey
Nejde. Škoda že nejde v Multicase , alebo spustenie viacerých emulátorov naraz...
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 02 bře 2009, 23:25
od grantec
KD home ? to som ani neskusal. Ked tam nieje tunel - moje prepisovacie zazraky nepomozu. Mna najviac stve CT2 a CT1 . Aspon CT2 pozerat v tomto emu je utrpenim .
Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 04 bře 2009, 00:11
od riddle
Jen mensi info k tomu problemu s teme klicema, mam stejny problem a co jsem nasel a nastudoval na netu tak je to nejakej bug..

Re: MultiCAS 1.55 CIGI TV - OK + navod
Napsal: 04 bře 2009, 14:13
od grantec
Nefunckne KDhome nieje predsa chyba - ked tam nieje tunel c 1801 na 1722 tak to jednoducho nepojde. Bug je ,ale v API - citacka a cryptoworks nepracuje spolahlivo. Lebo som aj z emu_module vyhodil vsetky keys pre 0D0320, 0D0304, 0D0308 a to nielen system aj ale emm-G, a rsa a napriek tomu obcas nevypocita cw. Najlepsie je to vidno po spusteni emu_module v debug mode.