Re: AZ Box + karta Skylink I-deto
Napsal: 01 dub 2011, 14:43
dempsey píše:.... a tá posledná je pre ICE - avšak bez podpory Emm
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=6932
dempsey píše:.... a tá posledná je pre ICE - avšak bez podpory Emm
Bohužiaľ certifikovaný CAM modul Neotion+ s AZBOXOM nespolupracuje, aspoň nie v fw. v ktorých som ho testoval. Bez problémov ide IrdetoCI+ od Smitu.tuti píše:Provozuju ICE verzi Skylinku a běží relativně bez problémů - relativně souvisí s testy SurfLocku, kdy se občas karta sekla a byl potřeba restart Multicasu. Proto jsem pak přešel na newcs a ten běží v pohodě. Při zprovoznění existoval ještě jeden zádrhel a to v tom, že emu nezvládaly inicializaci karty, takže po zkušební době bylo zakódováno - je to jednorázová věc. Pokud to máš pro použití v rodině a Skylink bude pokračovat ve všemožných testech, pak certifikovaný CAM asi nebude k zahození...


Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), Irdeto karta (CAID 0624) ?tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
Je to Irdeto modul, takže na ICE karte ide len Irdeto. EMM prechádzajú bez problémov, ak by si chcel následne použiť kartu v CRW tak len v internej čítačke.VraKo píše:Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), I-deto karta (CAID 0624) ?tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
A včetně bezproblémového průchodu EMM ?
Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu Irdeto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?tato píše:Je to I-deto modul, takže na ICE karte ide len I-deto. EMM prechádzajú bez problémov, ak by si chcel následne použiť kartu v CRW tak len v internej čítačke.VraKo píše:Tato, můžu dotaz. Rozumím tomu správně tak, že v modulu : SMIT-IRDETO CI+ SECURE PLUS (ten co je na obrázku výše) budou fungovat katry Skylink : ICE karta (CAID 0D96), I-deto karta (CAID 0624) ?tato píše:Áno je to ten prvý. A ten druhý - Mascom by som mal mať pravdepodobne zajtra, potom dám info.
A včetně bezproblémového průchodu EMM ?
Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Takže dnes mi dorazil modul CAM IRDETO Pi-sys CI+ SMIT, zasunul jsem modul do azboxu, vložil mrtvou ICE kartu, dal jsem reautorizaci a okamžitě naběhla, v uničtečce pak funguje taky, ale jako CRW a samozřejmě bez průchodu zápisů.tato píše:Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Rád som poslúžil, rovnako funguje aj modul Mascom Irdeto-Cryptoworks, len ten má aj možnosť nastaviť CRW priamo v module.VraKo píše:Takže dnes mi dorazil modul CAM I-deto Pi-sys CI+ SMIT, zasunul jsem modul do azboxu, vložil mrtvou ICE kartu, dal jsem reautorizaci a okamžitě naběhla, v uničtečce pak funguje taky, ale jako CRW a samozřejmě bez průchodu zápisů.tato píše:Nemám si to ako overiť, keďže z ICE karty sa nedajú vytiahnúť zápisy, ale karta mi nešla, vložil som ju do modulu aktivovala sa a následne mi ide aj CRW v internej čítačke, predpokladám, že to nebola len náhoda.VraKo píše: Ještě dotaz, když na ICE kartu nechám v tomto modulu projít zápisy, tak že bude funkční v režimu I-deto, tak potom pojede tato karta i v uničtečce azboxu, ale v režimu cryptoworks ?
Tato, dík za dobrý typ.