AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
kenny69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2010, 15:01

AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od kenny69 »

nastal u mna zaujimavi problem
po natiahnuti noveho softu a nastaveni settingu
ako nastavenie jazyka,naladenie programov
a naslednom restarte u mna nastala zaujimavot
ze ked vyvolam menu na dialkovom
tak mi idu vsetky polozky z menu ako je polozka
Plugin,Browser,Foto atd. ale ani za boha
mi nechce spustit polozku Setting tato polozka
len preblikne logom AZ a vrati sa do polozky TV

je to velka haluz ... a chcel by som vediet ako s nou
vyjebabrat ... a posledny krot berem nahratie softu nanovo

dik za info :)


Uživatelský avatar
marek66
Nováček
Nováček
Příspěvky: 126
Registrován: 11 srp 2009, 22:12
Bydliště: BA

Re: AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od marek66 »

Určite si si neprešiel forum aby si nato prišiel sam, ale typujem že máš firmware ktorému vadí že si nastavil jazyk - slovenčina, preinštalovať a nedavať slovenčinu


2x AZBox HD Elite, NAS 2TB, WD Caviar Green 3,5" HDD 1.0TB 5400RPM 64MB SATA/USB, CCcam 2.3.0 (Skylink-S), 28E-23,5E-13E-5E, RTI 1.7, SAMSUNG PDP 50", PANASONIC PDP 42"
Mirec12345
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 25 říj 2011, 16:27

Re: AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od Mirec12345 »

dodam len, ze niekde tu na fore je aj opravena slovencina, ktora toto uz nerobi, ak ti nevyhovuje cestina resp. anglictina tak hladaj...


kedysi- predane:

AZBox Premium HD+ E2 OpenRSI-OpenPLI 2.1 na DOM Astra 23.5E CCCam 2.3.0 karta Skylink ICE 0D96 2,5'' HDD Seagate Momentus 5400.2 120GB SATA 5400rpm
Mirec12345
Nováček
Nováček
Příspěvky: 184
Registrován: 25 říj 2011, 16:27

Re: AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od Mirec12345 »



kedysi- predane:

AZBox Premium HD+ E2 OpenRSI-OpenPLI 2.1 na DOM Astra 23.5E CCCam 2.3.0 karta Skylink ICE 0D96 2,5'' HDD Seagate Momentus 5400.2 120GB SATA 5400rpm
kenny69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2010, 15:01

Re: AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od kenny69 »

mate pravdu ..
ako som napisal prispevok o pomoc ...
chvilu na to som nasiel prispevok kde toto bolo spomenute ..
ale uz som ten svoj nechcel mazat .. :) aj chuj

je to tak ... dik za potvrdenie


kenny69
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 26 led 2010, 15:01

Re: AZbox HD premium - MENU setting - nastavenie

Příspěvek od kenny69 »

robia tuto chybu aj posledne softy ... teraz ani neviem ci som daval nejaky s poslednych ...

co je stab. a vie citat dobre aj nase karty ako UPC ICE a SKY ICE ... dik
alebo ktori plugin je na to dobry


Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“