YouTube nahrávání

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
otradovsky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2009, 16:38

YouTube nahrávání

Příspěvek od otradovsky »

Mám dotaz ,zda je možné nahrát clip z YouTune na interní HD,spec. v HQ. Popř. pomocí jaké utility?


Uživatelský avatar
005jon Slovakia
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1318
Registrován: 04 úno 2009, 16:21
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 209 poděkování

Re: YouTube nahrávání

Příspěvek od 005jon »



Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“