Správné nastavení Multicas+newcs (+Otravná hláška) Někde zde na foru to je .,ale Já to nemohu najít..
už jsem to tak měl ,ale nějak jsem to někde zrušil....
newcs jsem použil k cslink ,a multicas jako cccam klient
šlo to bezva až na tu hlášku o připojovaní
A ted ne a ne to zprovoznit....
Díky všem




