Motor DG380S a problemy s nim .. ladenie atd..
Napsal: 19 dub 2011, 10:31
Caute, neviem si nastavit motor PowerSat DG 380S Speedy aby mi fungoval s mojim azboxom premium+
Ked mu davam nastavenie diseqc 1.2 tak strange signalu mam ale quality nie. (TP 12565H)
Pri ladeni, my najde cca 80 kanalov, ktore su samozrejme kodovane kedze pouzivam skylink a ziadne slovenske ci ceske programy niesu (ako som spominal pri 12565 signal nemam) FW mam 0.9.5306 , skusal som to aj na enigme2 (rc4,12,G3 based on RC4 a druhy na RC9)
Pri enigme som mal green screen pri ladeni motora.
Zavolal som aj technika, ktory mi nevedel povedat kde je problem v mojom boxe, ale na svojom boxe to vsetko a rychlo nastavil. Plus kedze som si ulozil pozicie, som myslel ze to pojde , co aj islo cca 30 minut a potom opat to iste .. signal ano, qualita nie.
uz som s toho zufaly a neviem co mam robit. Pred motorom som mal staticky 3 LNBcka, ale chcel som chytat este UPC co by uz bolo asi moc .. ale toto neriesim uz.
Dakujem za kazdu pomoc.
Ked mu davam nastavenie diseqc 1.2 tak strange signalu mam ale quality nie. (TP 12565H)
Pri ladeni, my najde cca 80 kanalov, ktore su samozrejme kodovane kedze pouzivam skylink a ziadne slovenske ci ceske programy niesu (ako som spominal pri 12565 signal nemam) FW mam 0.9.5306 , skusal som to aj na enigme2 (rc4,12,G3 based on RC4 a druhy na RC9)
Pri enigme som mal green screen pri ladeni motora.
Zavolal som aj technika, ktory mi nevedel povedat kde je problem v mojom boxe, ale na svojom boxe to vsetko a rychlo nastavil. Plus kedze som si ulozil pozicie, som myslel ze to pojde , co aj islo cca 30 minut a potom opat to iste .. signal ano, qualita nie.
uz som s toho zufaly a neviem co mam robit. Pred motorom som mal staticky 3 LNBcka, ale chcel som chytat este UPC co by uz bolo asi moc .. ale toto neriesim uz.
Dakujem za kazdu pomoc.