Stránka 1 z 1

Download přes Openxcas

Napsal: 26 dub 2011, 09:04
od Bahnak
Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.

Re: Download přes Openxcas

Napsal: 26 dub 2011, 11:58
od Bahnak
Bahnak píše:Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.
Může aspon někdo napsat adresy které má v boxu co stahují Multicasy a Mgcamy jestli je mám stejné.Předem děkuji.

Re: Download přes Openxcas

Napsal: 26 dub 2011, 13:02
od paleaaro
Ked pouzijes Dempsy-eho zalohu pluginov tak ich tam mas vyplnene..

Re: Download přes Openxcas

Napsal: 26 dub 2011, 13:08
od j3nda
islaremota.com/aza
azboxworld.com

Re: Download přes Openxcas

Napsal: 26 dub 2011, 15:27
od Bahnak
už mi to jde,dopoledne mi to nešlo odpoledne už jo.