Download přes Openxcas
Napsal: 26 dub 2011, 09:04
Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.
Česko-Slovenské diskuzní fórum o Satelitním a Terestriálním vysílání.
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/
https://forum.satdigitalne.cz/subdom/forum/viewtopic.php?t=7573
Může aspon někdo napsat adresy které má v boxu co stahují Multicasy a Mgcamy jestli je mám stejné.Předem děkuji.Bahnak píše:Mám FW 4890,sdílení po domácí siti vůči DM500 a vše funguje jen mi nejde nic stáhnout v pluginech,prohlžeč v AZbou se na net dostane,pluginy ne.Nevíte někdo proč.