pomoc o radu

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Odpovědět
cembrli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 14 srp 2010, 15:24

pomoc o radu

Příspěvek od cembrli »

som úplný nováčik,z toho čítania som úplne blbec potreboval by som soft,ktorý by nesekal,stále seká pri českých programov,mam tam zálohy od dempsyho každy jeden plugin seká,ked je aktívny multicas,čo tým alebo potrboval by som odborníka,ktorý by mi to spravil.AZ boxom sa dajú robit veci,ale čo stým keď to neviem,poradte mi.Môžem dať t.č. do súkromných správ. Ďakujem


Uživatelský avatar
paleaaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 466
Registrován: 15 dub 2009, 10:17

Re: pomoc o radu

Příspěvek od paleaaro »

Najlepsie fw: 4466, 4890
Aku mas kartu?
Pouzivaj mgcamd a newcs s Dempsyho zalohy, multicas deaktivuj


AZBox Premium HD+ (2xDVB-S2 tuner)|RTi 1.7.0|WD Scorpio Blue 3200BEVT 320GB HDD 2.5"|Eurocam CRYPTOWORKS modul|SkyLink (23.5E)
cembrli
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 14 srp 2010, 15:24

Re: pomoc o radu

Příspěvek od cembrli »

mám kartu skylink aj cslink,ale vyskúšam.Ďakujem


azpeto
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2011, 08:46

Re: pomoc o radu

Příspěvek od azpeto »

ahoj , prosim podarilo sa vyriesit to sekanie ? tnx Peter


Uživatelský avatar
Blackfire
Nováček
Nováček
Příspěvky: 92
Registrován: 03 úno 2010, 09:37
Bydliště: Presov SR
Dal poděkování: 5 poděkování

Re: pomoc o radu

Příspěvek od Blackfire »

paleaaro píše:Najlepsie fw: 4466, 4890
Aku mas kartu?
Pouzivaj mgcamd a newcs s Dempsyho zalohy, multicas deaktivuj

Presne tak, soft, kľudne aj nový 5306, mgcamd a newcs bez zápisov a nesekne ti na 100 %. Ja už používam ja nový multicas s vypnutými zápismy a ide takisto bez zásekov a aj nahráva.


AZBOX Premium, LNB Inverto Black ULtra, SG2100, Gital, WI-FI, Interny HDD wd 2.5" scorpio blue 500gb, plazma Samsung PS50, pes
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“