Stránka 1 z 1

Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 28 říj 2011, 17:49
od JohnCenaWWE
Cafte chlopi mam new azbox hd premium + FW 5309 skusal som davat do boxu plugin aby mi siel skylink,isiel som podla navodu co dal dempsey video,nepomohlo skusal som cez ACC z pc do boxu nepomohlo,aj VIKINO mi pomahal ,proste v pluginoch nemam nic iba Iradio,pomozte mi kde moze byt chyba?net v boxe mi ide aj youtube videa idu,aj prehliadac ide,lwn pluginy nemozem nijak dostat do boxu PROSIM :cry: :cry: :cry: :37:

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 28 říj 2011, 18:21
od visper
Flashka je formátovaná FAT32? A sám si je nestáhne z netu?

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 28 říj 2011, 18:36
od vikino
Potrebuje tam dostat zalohu pluginov pre ice kartu - posledny prispevok viewtopic.php?f=159&t=4031 , ktora je vo formate plugins.bak, cize zrejme robena cez ACC. Ked to otvori v acc a posle do boxu, tak v pluginoch to nie je...
Zrejme ma problem so sietou... neda sa mu zapnut DHCP, len static ip v boxe a ACC sa sice tvari, ze posiela do boxu plugins.bak, ale box mu nedovoli prepisat udaje v plugins.

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 28 říj 2011, 19:16
od Fishburn
Zřejmě si zmenil atributy .......

testni to ručně ,,,

plugins.bak přejmenuj na plugins.rar (nejlépe v total commanderu)

Rozbal na pc.. Nakopíruj přes Maz.. do azboxu restartuj azbox...

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 28 říj 2011, 21:52
od JohnCenaWWE
skusal som aj to skopirovat ale vobec to nechce box prevziat ano v MAZ,ACC.TC ,DCC.nikde ked dam kopirovat tak to nechce co mam robit :118: :118: :118:

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 29 říj 2011, 16:11
od frcko73
skus to nanovo preinstalovat.....

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 30 říj 2011, 08:28
od JohnCenaWWE
aky subor davate do boxu cez USB?plugins.bak ?ci plugins.list????????ked mi to nece ist cez net aspon cez usb dako ale tato zaloha je BAK

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 30 říj 2011, 09:45
od visper
Z hlavního menu se dává .bak, z menu pluginů se dává plugins.lst.

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 30 říj 2011, 10:23
od JohnCenaWWE
visper píše:Z hlavního menu se dává .bak, z menu pluginů se dává plugins.lst.
plugins.lst. staci iba premenovat?

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 30 říj 2011, 18:14
od visper
Nestačí přejmenovat, to je úplně jiný soubor. Plugins.lst obsahuje jeden plugin, plugins.bak je záloha všech pluginů.

Re: Pomozte mi prosim!Nemozem dostat do boxu pluginy.

Napsal: 01 lis 2011, 08:40
od JohnCenaWWE
tak hosi uz som to nahodil asi 3x som postupoval restart boot nahrat FW az po 3krat to naslo ale aj na USB som vsetko vymazal a nechal tam iba jeden subor mozno aj to na usb robilo svoje,hlavne je ze som to tam dal konecne,diky vsetkym za podporu a hlavne VIKINOVI ze mi pomaha bo by som sa zblaznil,DAKUJEM :87: :87: