problém se signálem s TP12525

Moderátoři: gorick, schmegea, monkus

Uživatelský avatar
dempsey
Odborník
Odborník
Příspěvky: 3592
Registrován: 17 lis 2008, 14:22
Bydliště: KONTAINER ZA NEMOCNICOU
Kontaktovat uživatele:

Re: problém se signálem s TP12525

Příspěvek od dempsey »

To že som napísal ? :31: To sa mi nezdá....

...inak v tomto čase prebieha fix CRW a ICE kariet v MultiCASe a teoreticky aj Irdeto, takže uvidíme ako sa to podarí


Obrázek
Coolstream ZEE/motorSG2100 a 105 offset Al-Diseq:C USALS port1 + 85 Fe Fix DiseqC:1.0 port2, soft/2.04/ http://www.satpodpora.sk neposielajte mi súkromné správy-mám ich zablokované
Uživatelský avatar
Fishburn Czech Republic
V.I.P.
V.I.P.
Příspěvky: 1097
Registrován: 25 úno 2010, 19:52
Bydliště: v Cyberprostoru
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: problém se signálem s TP12525

Příspěvek od Fishburn »

Psal jsem Tuším ale k některému tématu určitě ale už jsi nevzpomínám přesně kde!
Tak se omlouvám pokud né...za mylné informace

Ale tak konfigurace mi pomohla k spokojenosti


AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
Odpovědět

Zpět na „Dotazy začátečníků“