Mám bílou kartu ICE 01 4253 **** akce výměna
Koupil jsem modul (testovaný zde na foru)

zasunul do horního slotu obrázkem dolů, karta čipem nahoru a nic žádná inicializace karty ani a nikde nemůžu najít žádné nastavení toho cam modulu, můžete poradit?
První musím kartu ICE zaregistrovat na webovkách skylinku? jinak mi to nepůjde?
Mám Azbox HD premium fw 4890, plugins mgcamd + newcs, multiCAS 1.62d
Díký za pomoc a sorry za možná hlupý dotaz..





