Upgrade fw-průser
Moderátoři: gorick, schmegea, monkus
-
adams
- Nováček

- Příspěvky: 97
- Registrován: 20 led 2011, 23:36
- Bydliště: Rumburk
Upgrade fw-průser
Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.
AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
-
johny_sk
- Nováček

- Příspěvky: 100
- Registrován: 16 bře 2010, 22:19
Re: Upgrade fw-průser
tak asi normalne neprebehol, please noch einmall bitte new fw.adams píše:Help!po pokusu změnit fw(z flash,proběhl normálně)bootuje a zůstane na loading,žádná reakce do,jen znovu restart a totéž...jen černá orazovka.
AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
-
adams
- Nováček

- Příspěvky: 97
- Registrován: 20 led 2011, 23:36
- Bydliště: Rumburk
Re: Upgrade fw-průser
To jsem dělal,stále totéž...
AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
- visper
- Odborník

- Příspěvky: 2192
- Registrován: 23 dub 2009, 13:50
- Dostal poděkování: 1 poděkování
Re: Upgrade fw-průser
Jestli je to premium, tak zkus odpojit hardisk.
Azbox Premium--- Enigma 2---Seagate Pipeline 500GB---motor SG2100
-
adams
- Nováček

- Příspěvky: 97
- Registrován: 20 led 2011, 23:36
- Bydliště: Rumburk
Re: Upgrade fw-průser
HDD u toho není...
AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
-
Fishburn
- V.I.P.

- Příspěvky: 1097
- Registrován: 25 úno 2010, 19:52
- Bydliště: v Cyberprostoru
- Dal poděkování: 55 poděkování
- Dostal poděkování: 14 poděkování
Re: Upgrade fw-průser
Naformátuj znovu Flash na fat 32 a nahraj nový FW (patch.bin)
a opakuj celou Aktualizaci znovu
a opakuj celou Aktualizaci znovu
AzBoxE.,SG2100,Par 90,1xTwinQuad , TV-Sharp 3D Ult
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
E2 OpenRsi 3.0 v.21.7.2013 CCcam 2.3,9.
Amiko Alien Min OpenATV 6.3,OSC r11438 sh4
Formuler F4 Turbo Combo hevc
OpenATV 6.4 ICE irdeto 0624 Oscam svn r11507+ CCcam 2.3.9 Aktive
-
johny_sk
- Nováček

- Příspěvky: 100
- Registrován: 16 bře 2010, 22:19
Re: Upgrade fw-průser
uz sa tu niekolkokrat pisalo, pozor na priponu .bin (vo win je skryta), aby si nemal patch.bin.bin, (predpokladam, ze je to jasne), lebo to nepojde.
AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
-
adams
- Nováček

- Příspěvky: 97
- Registrován: 20 led 2011, 23:36
- Bydliště: Rumburk
Re: Upgrade fw-průser
Vše jsem dělal,jak je tu popsáno,výsledek stejný.Po loading zhasne display a černá obrazovka,nereaguje DO.Dostanu se jen do boot menu,ale po nahrání fw je to stejný.Tak to asi zkusím ještě jednou,snad AZ není dead...
AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
-
adams
- Nováček

- Příspěvky: 97
- Registrován: 20 led 2011, 23:36
- Bydliště: Rumburk
Re: Upgrade fw-průser
Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.
AZBox HD Premium+,100cm+motor Opticum(75E-45W)+75cm(28-23,5-19E).Open RSI kernel 3.3.1.
-
johny_sk
- Nováček

- Příspěvky: 100
- Registrován: 16 bře 2010, 22:19
Re: Upgrade fw-průser
s tym musis pocitat aj v buducnosti, mne sa napr. podaril faa az na siedmy pokusadams píše:Tak sláva,na čtvrtý pokus se to chytlo!Dík za odpovědi.
AZBox Premium HD+, Seagate Pipeline 0,5 TB, Philips LCD LED 3DTV 40PFL8605H, Skylink
-
cicolably
- Nováček

- Příspěvky: 29
- Registrován: 29 čer 2009, 20:34
Re: Upgrade fw-průser
pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou
Azbox HD Premium , FW RTi 1.6 , 1TB Samsung SpinPoint F2 32MB 5400ot./min. , SkyLink (HD) , Gital (CSlink) , motor SG2100 , Panasonic TX P42S10E
-
burakov
- Nováček

- Příspěvky: 11
- Registrován: 12 zář 2010, 07:50
Re: Upgrade fw-průser
Možná hloupá otázka kde najdu v menu boot menu jsem začátečník.Dík za odpovědcicolably píše:pred nahratím si formátoval azbox (4.položka v boot menu) to treba stále,ja to robím 2x za sebou
AZBOX ELITE HD.
-
j3nda
- Pokročilý

- Příspěvky: 513
- Registrován: 29 čer 2009, 12:32
Re: Upgrade fw-průser
kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
AB IPBox 9900HD+ 640GB (AB E2 26/05/2011 + oscam 5231) | AzBox HD Premium 200GB (0.9.5308 nebo RTi Core v1.6 Enigma 2) | Stab HH90, Emme Esse 90cm, 28.2E-1W, 0D96 & 0D0F | Samsung PS50B550 | Samsung BD-P1580
-
burakov
- Nováček

- Příspěvky: 11
- Registrován: 12 zář 2010, 07:50
Re: Upgrade fw-průser
Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box
-
burakov
- Nováček

- Příspěvky: 11
- Registrován: 12 zář 2010, 07:50
Re: Upgrade fw-průser
OK Dík moc šlo to bez problému akorát když najedu do menu nastavení tak se mně nezobrazí jaká je tam verze fw ale ugradloseto.burakov píše:Dík za radu odpoledne to prubnu a dám vjedět jak to dopadlo.j3nda píše:kdyz das fw na fleshku, pojmenujes to jako patch.bin, pak zastrcis do AZ a rebootujes box